| shadowbody a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi magazin de marfuri confiscate de fisc in ploiesti? Si daca puteti sa imi spuneti si orarul. Mersi!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot in ploiesti locuiesc si eu, si daca nu ma insel, este unu' chiar pe linia de cinema, mall, posta, doroftei etc...
Mergi dinspre mall spre sud si de. a lungul magazinelor este cinema, farmacii, galeriile, agentia de turism, si gasesti un fel de 38 happy. Un magazin mare pe care scrie ceva de genu' "Preturi de criza" ma rog happy si are cam de toate, depinde ce. ti trebuie :*!
Sper ca te.am ajuat :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spate la vigo center