| Rebecca_5481 a întrebat:

Stie careva vru`n magazin de skateri in Ploiesti?:-D Daca da. imi puteti da si mie niste linkuri cu modelele din acesta?:-)

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Rebbeca ai incercat in omnia? eu acolo am gasit dar chiar nu mai stiu unde am fost acu 1 an cu un prieten happy sa isi ia el incearca omnia winmarkt si mall ploiestiwinking bft

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Atunci chiar nu stiu oricum merci pentru funda dar daca mai ai nev thinking am sa mai intreb prieteni big grin

| Rebecca_5481 explică:

Am vaz la winmarkt niste modele frumoase ADIO dar ma gandeam ceva diferit de alea :-D Ms oricum!

| Adi_4862 a răspuns:

Icearca si la goofy ridershappy si in winmarkt la ray sports au niste modele adio geniale.colegul tau Adi are o pereche superbismug