| Stef126 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi o geanta Converse > http://ecx.images-amazon.com/images/I/51KlUezqiNL.jpg? Un link de unde pot comanda sau ceva? :D

3 răspunsuri:
| Darria a răspuns:

Daca esti din Bucuresti poti chiar sa mergi in Unirii, unde au un magazin la etajul 2 daca nu ma insel care se cheama Bags and more, unde au genti originale, inclusiv Converse. Asta ca sa nu bati atata drum pana in Baneasatongue

| mariusxd a răspuns:

Daca esti din Bucuresti am vazuta mai multe variante in baneasa shoping city

| OFataDulcica a răspuns:

Da din baneasa shopping center