| Cristian12321 a întrebat:

Stie cineva vreun site din Romania din care pot comanda creioane prisma collor black?(sunt bun la desen si am vazut ca aceste creioane au o folosinta foarte mare, desi am un set de creioane de la H9 la B9 am inteles ca prisma collor black sunt diferite) am cautat dar nu gasesc decat pe amazon iar de comandat de pe amazon nu stiu ca am inteles ca e pe america si e mai greu cu transportul oricum...
Funda!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cauta pe amazon.co.uk sau pe ebay.de. Din UE nu ai treaba cu vama si altele, iar transportul e rezonabil ca pret in cele mai multe cazuri. Teoretic, ar fi la eMAG aici - https://www.emag.ro/......DSSWX0BBM/
Practic... cred ca iesi mai bine din afara. Daca nu ai noroc sa fie la elefant.ro reduse cum trebuie.