| alexandrujianu a întrebat:

Salut, stie cineva vreun site unde pot sa vand online cu livrare gratuita? eu stiam de tocmai.ro dar nu mai exista. In caz ca va ajuta vreau sa vand piese de pc.

3 răspunsuri:
| BadSirChaos a răspuns:

Cu livrare gratuita nu gasesti decat daca il convingi pe cumparator sa iti plateasca transportul, insa, nu ai sanse sa vinzi piese de pc sh pentru ca majoritatea se gandesc ca se pot arde foarte repede dupa ce au fost utilizate.

| Lilulilu123 a răspuns:

Olx, Okazii sau poti incerca si pe Facebook pentru ca sunt anumite grupuri in care se vand tot felul de chestii.