| Betelisa a întrebat:

Stiti cumva de unde as putea sa cumpar TOUCHfive markers? Asi prefera daca ar fi din Romania sau Italia. Am cautat dar am gasit doar in America la un pret foarte bun dar nu ma ajuta pentru ca nu am cum sa cumpar de acolo. M-ar ajuta foarte mult si daca stiti alternative pentru Copic markers ( dar mai ieftine ) vreu sa platesc in jur de 3 - 4 lei pe un marker. Multumesc anticipat!
FUNDA

1 răspuns:
| debarasator63 a răspuns:

De aici:
https://www.aliexpress.com/popular/touchfive-markers-sets.html
...ieftin si ok, dar dureaza un pic transportul.