| VreauRaspuns a întrebat:

Sunt din Pitesti si as vrea sa va intreb pe unde as putea gasi un magazin hip hop, deoarece as dori sa cumpar o bandana. Va rog raspuns. Multumesc!

1 răspuns:
| simf a răspuns:

Sus la fortuna, intrarea dinspre trivale, la primul stand au bandane. si mai gasesti tot la fortuna, udneva pe la mijloc, jos, unde sunt multe prosoape - e un magazin mic cu intrare laterala, pana in scari, nu chiar din fata. iar bandane faine cu modele speciale poti gasi la second hand-uri.