| MihaiComan32 a întrebat:

Știe cineva unde se mai poate găsi ciocolată Poiana albă aerată?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fabrica de ciocolată Poiana din Braşov s-a inchis, dar poate mai poti gasi pe la furnizori.
Poti comanda si de aici, vad ca au in stoc:
http://supermarketclaudia.ro/poiana-aerata-alba-100g

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu cred ca se mai gaseste. Milka a acaparat aproape toata piata de ciocolata laughing
Au disparut multe sortimente de la multe branduri. Mie imi placea Primola cu capuccino dar nu am mai vazut-o de multi ani. Depinde si de magazin. Lidl are ciocolata foarte buna si mi se pare ca am vazut si alba aerata.