| cannabiss6 a întrebat:

happy
Aș vrea și eu un site bun și de încredere, cu plata ramburs, de unde să-mi pot cumpăra niște brățări în stil rasta/reggae.
Sau dacă nu știți site, un magazin prin Ploiești dacă se poate...
Mulțumesc mult de >tot.happy-

Răspuns Câştigător
| Er1 a răspuns:

Nu știu sigur dacă mai au, dar încearcă aici.
http://bestial.ro
Știu că înainte aveau, baftă! :*

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Eu sunt reprezentanta la ladys.au ei pe site bratari si ceasuri dar comanda trebuie sa fie minima de 100 lei.
www. SPAM
Daca ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj. Sper ca ti-am fost de folos.Succes :)

| ytalyanu a răspuns:

Cauta pe ocazii.ro,amice

| AlessiaWtf a răspuns:

Fa-ti dinalea din ata cu rosu/galben/verde de diferite marimi.eu am 3 si arata misto.