| Zuzumilk26 a întrebat:

Acum am primit mesaj de la joom ca produsul a ajuns în țară și urmează să imi fie livrat. Cam in cat timp ajunge la mine dacă azi a ajuns în țară?

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Intre cateva zile si peste o luna. O lasi mai moale cu intrebarile astea de copil de 5 ani? Sint penibile...

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Intreaba si tu niste treburi pe care nu le gasesti chiar asa de usor pe Google/nu sunt random. Ceva la care sa te putem ajuta si din experienta proprie, nu doar cu copy-paste-uri de pe net sau ghiceli...

| Alexandru250201 a răspuns:

Pai depinde in ce parte a tarii stai tu, dar mai mult de o saptamana nu are cum sa dureze

| Zuzumilk26 explică (pentru Alexandru250201):

Eu stau in centrul Țării.

| Anonim3424324 a răspuns:

Maine, poimaine sau maxim raspoimaine.

| Zuzumilk26 explică (pentru Anonim3424324):

Primul produs comandat mi-a venit in 3 saptamani.