| Mwha a întrebat:

Am auzit ca va aparea Jurnalul violettei intr-o reclama pe Disney Channel, dar n-am fost prea atenta la continutul reclamei, deci... 1) Cand apare Jurnalul violettei? 2) Unde se gaseste Jurnalul violettei? 3) Cat costa Jurnalul violettei?
P.S. Nu sunt chiar un mare fan al Violettei, dar momentan am nevoie URGENTA de un jurnal. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexandra399 a răspuns:

1) Luni.
2)La chioscurile de presa.
3)29 de lei.

9 răspunsuri:
| Mwha explică (pentru alexandra399):

Multumesc, dar nu pot sa-ti dau funda, nu stiu de ce. thinking Scuze...

| Mwha explică (pentru Mwha):

Am reusit big grin

| Ddeennyy08 a răspuns:

Mersi laughing

| simo102 a răspuns:

Costa doar 20 de lei si se gaseste la toate chioscurile de presa nu stiu sigur cand apare

| Original_Fan_1990 a răspuns:

1) Apare in 31 iulie 2)Se gaseste la toate chioscurile de presa 3)Si costa 19, 99

| bella1998 a răspuns (pentru Mwha):

Costa doar 19, 99 lei laughing))

| Iftimoaia_Aura_1996 a răspuns:

1) 31 iulie; 2)La chioscurile de presa; 3) 19, 99 lei.

| alexandra399 a răspuns:

A aparut pe 31 julie, costa 20 lei si se gaseste ca chioscuri... :*

| Mwha explică (pentru alexandra399):

Nu ma mai intereseaza :*