| Bibulets a întrebat:

Ati vazut ca a aparut reclama la TV ca v-a aparea jurnal ca al Violettei din 31 iulie, cu pretul : 19, 99 lei. Intrebarea este : Cum arata? Am vazut jurnalul Violettei, dar acest jurnal probabil nu este la fel, majoritatea spun ca este diferit. As vrea niste imagini cu acest jurnal, iar raspunsul ajutator va primi vot si funda. Multumesc. happy

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Uite aici : http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1374957655&sr=8-1&keywords=violeta+diary.
Sugestie : Daca vrei sa ti-l cumperi doar pentru ca esti fana, cumpara-l, dar daca chiar vrei sa scrii chesti intime in el, nu-ti sugerez sa-l cumperi, pentru ca nu are nici lacat, nici parola, si nici cerneala de-aia bengoasa, deci... :)

| andreirapid a răspuns:

Dar ce ai spune de un jurnal al Bibuletsei? De ce trebuie sa citesti prostile alea, cand exista atatea carti pe lume?

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Pai, am vazut ca l-a pus o fata pe fb, [ eu nu ma uit la Violetta ], nu arata chiar la fel.Ii scrie numele ei din serial [violetta] in colt
http://www.ebay.co.uk/......1123262009