| StefanFlorea a întrebat:

Salut TPU! Am cautat pudra de cafeina de la mayam in farmacii si nu găsesc, aveți idee in ce farmacii pot găsii pudra de la mayam? In dr.max, farmacia verde nu găsesc, se afla doar online

Răspuns Câştigător
| vasile2222 a răspuns:

1. Comanzi online.
2.Intreaba la magazine naturiste daca iti pot aduce pe comanda. Eu am luat multe produse in felul acesta.

Odata cautam tot o pudra de la Mayam si am intrebat la niste magazine naturiste si mi-au spus ca nu aduc deloc produse Mayam pentru ca sunt scumpe.