| publicname a întrebat:

Gasesc in farmacii produse pentru albirea dintilor acasa. Daca da aveti idee cam cat costa?

5 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Se gasesc si in general un set costa de la 100 ron in sus.

| anutzasweet a răspuns:

Mai eu am folosit produse de la coolsmile.sunt mai scumpe dar sunt ffff bune.in 7 zile dintisorii sunt albi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa si mai putin de 100 de ron depinde cat de bune sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de calitate, eu o sa ma interesez cat costa albirea dintilor la dentist, cu siguranta asa este mult mai simpluwinking.
Si acele produse din farmacie variaza intre 50 - 150 lei.
Dar eu recomand albirea la dentist, termini mai repede.

| io_ana a răspuns:

Se gasesc si in farmacii, dar nu recomand albirea dintilor pentru ca iti distruge smaltul (inclusiv metodele de la stomatolog)