| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat ceva de pe net de pe un site si la adresa am uitat sa mentionez satul si comuna unde locuiesc insa am pus numele judetului, orasului strazii

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti putin neclar, ce faci la adresa din oras?
In orice caz vei primi coletul la adresa pe care ai pus-o. Daca iti este trimis prin posta atunci acolo vei primi avizul si ridici coletul de la oficiul postal din oras, indicat pe aviz.
Daca iti este trimis prin curier atunci acesta iti va telefona si poti sal rogi sa ti-l aduca unde stai.

1 răspuns:
| nfs1 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Deci am facut o comanda de pe un site. iar la campulnumit,, adresa" unde am trebuit sa completez cu adresa unde locuiec, am uitat sa mentionez satul si comuna unde stau am pus direct strada, numarul si codul postal (da coletul trebuie sa ajunga prin posta)