| tibiandrei680 a întrebat:

Buna lume! am o problema…o sa ma credeti un imbecil dar mi-am dat comanda de un un produs din japonia de pe ebay. eu mi-am facut contul de ebay in 2020 si tot atunci mi am introdus si adresa de livrare in cont in cazul in care vreau sa-mi cumpar diverse lucruri, dar respectiva adresa este gresita, adica: nu mi am introdus numele complet, nu am pus nr strazii si am gresit codul postal dar datele privind numele tarii, orasului, judetului si ale strazii sunt corecte. coletul a fost trimis prin posta si urmeaza in vreo doua saptamani sa ajunga in tara. intrebarea este, o sa mai pot vreodata sa primesc coletul? ma gandesc ca daca am introdus in adresa de livrare numele tarii, judetului, orasului si al strazii corect ar putea cumva sa ajunga in orasul meu ma gandesc, dar in conditiile in care nu mi am introdus numele complet nu au cum sa mi dea coletul? daca stiti si voi care sunt urmarile gafei mele si poate chiar ati trecut prin asa ceva ???????? ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns va rog? sunt super nedumerit… oricum o voi suna pe postarita saptamana viitoare si o voi anunta de ce s-a intamplat dar astept si din partea voastra un rasp! o zi faina ????

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ajunge prin poștă, slabe șanse. Acolo îți este cerut buletinul, iar dacă datele nu corespund îți iei adio. Ca excepție, sa dorească sa scape tine ( și de colet) sa iti înmâneze coletul și la revedere. Asta după ce te vor pune sa declari pe propria răspundere, cerere tip, dosar cu șină.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubico2022):

Mai dus ca tine nu este nimeni. Îmi pare rău ca ți-am acordat atenție într-un alt comentariu. Din păcate nu meriți atenție. Ti-am urmărit și capodopera din alta postare unde intrasei in polemici cu alt membru. Un neica nimeni, te crezi interesant și de fapt nu ești. Nici nu meriți atenție. Vorbește într-o pungă, ascult mai târziu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubico2022):

Nu m-am obosit sa citesc. Ești un comunist fără materie cenușie. De fapt când am văzut comuniști cu materie cenușie? Zero barat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubico2022):

UȘCHEALA, fosilă, de aici.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubico2022):

Ma confuzi cu copilași virgini de pe TPU. La 32 ani, numai mucos nu ma simt. Mai si aplauzi ca foca la circ. Du-te si cântă la altă masă. Nu am mărunt. Dispari

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bubico2022):

Păcat de maica-ta care s-a chinuit sa te nască. Acum guști și tu din era tehnologiei, ai PC ( sau laptop), ești boss. Măcar știi sa dai copy/paste. Dacă te pun sa deschizi un document, sa creezi unul, sa editezi o poza sau un videoclip, să atașezi un document pe email, să creezi un portofoliu, sa scrii în HTML. Ramai impotmolit, tataie. Comentator activ pe social-media, ascuns ca șobolanii pe care i-am văzut prin gara de nord ( sau erai și tu printre ei?) laughing