| Anonimat10 a întrebat:

am dat azi comandă pe eMAG la un joc pentru xbox de pe aplicatie. Intrebarea este la urmareste comanda cat poate sa stea plasata? O zi, doua? Si era mai bine daca comandam prin telefon?

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Daca ai dat-o astăzi.
Marți îți vine comanda.
O să primești mesaj pe telefon, că bănuiesc că ai băgat numărul, când o vei primi. Fie că dacă comanda pe telefon sau pe PC, e același lucru.

| anonim45367 a răspuns:

Şi eu am comandat şi este a patra zi, iar comanda este doar plasată.

| Anonimat10 explică (pentru anonim45367):

Asta mi se intampla si mie tatal meu obisnuia sa cumpere telefonic oare sa anulez comanda si sa sun la ei si sa comand asa? Dar la mine e blocat acolo de o zi sa mai astept