| DoarSile a întrebat:

am de ales intre un telefon Samsung galaxy s3 si o tableta in jur de 10 mil ce sa aleg...? voi ce ati alege dau funda

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Samsung galaxy s3 CLARR!, deoarece:
1.Este mai bun decat iPhone (rezistenta, operare etc.)
2.Performanta
In timp ce tableta.
1.Nu poti sa o iei cu tine PESTE TOT (de ex. nu poti sa o bagi in buzunar)
2.Se strica destul de repede.
Bine..acuma in functie de ce tableta. daca este una buna da..mai merge.
Dar tot telefonul la-s alegewinking
Fundita?

8 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Tablete bune la pretul asta nu gasesti asa ca parerea mea e un S3

| JASMYNA88 a răspuns:

S3 clar. e ca o tableta s3-ul si in plus e mai portabilhappy acum depinde si ce vrei sa faci cu el, dar din pc meu de vedere e doar o chestiune de dimensiune. de ce nu galaxy note? le-ai avea pe aman2 in 1

| yasser25 a răspuns:

Noul model de la Nokia 3310 i cu android!

| Burnnin a răspuns:

S3

| Basti a răspuns:

S3 :X

| Iulian_Dady_Dady_1997 a răspuns:

Galaxy s3

| kattasere a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2..pentru ca este fratele mai mare al lui S3 si este mai bun si putintel mai scump. Nu o sa-ti para rau, am si eu unul si sunt foarte multumit. fundawinking

| Alexandru_Koler_1992 a răspuns:

I-ati Samsung galaxy s3 deoarece o tableta nu iti este foarte utila in schimba s3 esti mai bun deoarece pot sa-l iei cu tine cand vrei iar tableta daca inca mai mergi la scoala sau la liceu nu cred ca e usor sa o cari dupa tine