| Erik_7239 a întrebat:

Am o intrebare am o pereche de supra shoes arata cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0&tx=90&ty=69 si nu stiu cu ce haine ar merge bine :-? Help Plz, Funda!

Răspuns Câştigător
| Yodaime a răspuns:

Cu o pereche de blugi pana(strimti), un tricou/bluza/hanorac de aceias culoare cu a adidasilor happy Si accesori happy de aici e treaba ta happy... Dar inbracate in asa fel in cat sa te simti tu binewinking Sper ca intelegi ce zic smug...Bafta! happy

3 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Pantaloni conici :p
cardigan sau o camasa retro cu patratele :p

si am o intrebare. de unde ti-ai luat suprele? xD

| TeooTeo a răspuns:

Cu niste pantaloni negri love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hdjns, kzla;