| DumitruPLM a întrebat:

am o intrebare legata de un site, anume, daca as cumpara de pe acest site:http://www.calculatoareok.ro/ un PC ar fi sigur, adica daca s cumpara de pe site-ul asta mi-as lua teapa?
Am vazut ca au preturi cam prea mici.Dau Funda celui care imi explica cu argumente si/sau detalii cum ca site-ul este de incredere sau nu!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand ca nu ai fost atent: de aia sunt ieftine ca sunt second hand.
Nu. Nu este teapa. Sunt mai bune. Ce a fost sa se strice la ele s-a stricat. Eu numai SH mi-am luat.