| cocomrr a întrebat:

Salut TPU! Am o intrebare. Vreau sa dau o comanda de pe siteul YoungRichWhite
Insa de fiecare data cand dau checkout imi apare urmatorul mesaj:
"Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements."
Daca stiti va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te uiti la reviurile lor de pe google au doar 2 stele din 5.
Toata lumea ii face neseriosi!

| val3os a răspuns:

Poate ai VPN setat pe Africa...

| mintbugle a răspuns:

Încerca in câteva zile… o fi o eroare. Un coleg și a comandat acum câteva luni si i-a mers.