| Giocodimano1 a întrebat:

Am si eu o întrebare....parfumurile de pe Aoro...intreb pentru ca mi se par ieftine!
Dau funda

3 răspunsuri:
| NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas a răspuns:

Nu poți cumpăra un parfum fara să îl testezi irl. Până la urmă trebuie să îți placă ție și sunt atât de diferite gusturile in materie de parfumuri. Dacă vrei parfum du-te la Sephora sau Douglas sau w/e găsești pe acolo pe la tine undie stai.

Indiferent ce ai de gând să faci, dacă bagi in seama ce am zis eu mai sus gândește-te la următorul lucru: raport calitate - preț

| RobertMoon a răspuns:

Nu sunt originale.

| Giocodimano1 explică (pentru NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas):

Ideea este ca stiu deja ce parfum sa imi iau...am mai avut... voiam doar sa stiu daca sunt originale