| AnonymousCLL a întrebat:

Produsele de pe elefant.ro sunt originale (parfumurile ) sunt sigilate? Si pe aoro si fashiondays sunt originale hainele si parfumurile?

3 răspunsuri:
| valentinatvd a răspuns:

Nu iti recomand, in special parfumurile

| Ancasiatat12 a răspuns:

Nu iti recomand sa cumperi produse de pe net. Dar daca site-ul are o recenzie buna sau chiar foarte buna eu zic sa iei ce doresti. Poate mai ai pe cineva care a cumpărat de pe site-urile acelea sau daca nu poti sa faci o proba sa iei ceva foarte ieftin de acolo si daca arata ca in poze inseamna ca poti sa iei ceva mai scump. Sper ca te-am ajutat!

| alex900 a răspuns:

Da, sunt originale pe ambele site uri.