| MayhemChimera a întrebat:

Ofer funda la cel mai folositor raspuns.Ati cumparat de pe Aoro? Sunt originale parfumurile? Vreau rapunsuri de la cei care au cumparat.Multumesc happy

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu am cumparat Mont Blanc Individuel si Paco Rabanne Ultraviolet for Men, si da sunt originale si la cel mai bun pret.Se merita.

| alessia_7452 a răspuns:

Da, am cumparat parfumuri marca Victoria's Secret si One direction si chiar sunt originale. Nu sunt " made in china ", ci sunt produse chiar de fabrica lor