| Bogdan_Bocșe_1996 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu o comanda la emag.ro
De dimineata am facut-o si doream plata online.Mi-au cerut un cod pe care nu il aveam si a trebuit sa merg la banca sa iau codul ala.Am venit acasa si am facut iarasi comanda, Au zis ca o sa imi trimita un sms cu o parola pe care trebuia sa o scriu desi eu nu am primit nici un smsstraight face.Am intrat iar pe eMAG si am dat la cosul meu si am vazut ca este gol.Am dat la comenzi recente si am vazut 2 comenzi.Cea de dimineata la care mi-a dat eroare deorece nu ma pot autentifica si ce din seara astastraight face. Acum am doua comenzi cu plata online si vreau sa anulez una dar oraru de apeluri s-a terminat si raspunde robotul.Ce trebuie sa facstraight face?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Daca nu ai rezolvat inca, poti sa returnezi una la primire! Succes!

| laptopnews a răspuns (pentru laptopnews):

Multumesc pentru fundita! Succes!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti vin amandoua, returnezi una.