| maryann21 a întrebat:

Am unele indoieli cu privire la 2 site-ru. Evomag si Emag. Vreau sa-mi cumpar un laptop si vreau o parere despre avantajele si dezavantajele de a cumpara de pe aceste 2 site-uri. Am citit pe net si am vazut ca poti sa iti iei klumea teapta. Ast raspuns. MS

4 răspunsuri:
| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| Courtney4you a răspuns:

Emag este o firma destul de buna, serioasa, totusi ar trebui sa ai mare grija sa fii foarte atent la produse pentru ca s-ar putea sa intampine defectiuni.De exemplu eu mi-am cumparat o camera foto digitala, dar nu am observat ca are un pixel defect. Oricum daca nu esti multumi de el il poti trimite inapoi in maximum 30 de zile.Laptopuri nu am cumparat de la ei asa ca nu ma pot pronunta in privinta lor.Livrarea se face in conditii optime si de obicei isi respecta clientii).
Cat despre Evomag nu stiu prea multe asa ca nu ma pronunt.(Un site bun ar fi si pcgarage).
Eu iti recomand sa iti achizitionezi un produs de o asemenea importanta de la un magazin din apropierea ta, unde ii poti sesiza din timp defectele(dar probabil online te satisface mai mult pretul si varietatea).
Sper sa te fi ajutat! Succes!:*

| Andrei1224 a răspuns:

Iti recomand Emag, cei de la service sunt mai serisosi decat Evomag. Iti spun oferte mai bune Gasesti la PC Garage, sunt si acestia seriosi.

| Mihai_Patrascu_1982 a răspuns:

Salut,
Poti citi pe internet feedbackuri despre oricare din magazinele online. Noi recomandam evoMAG happy