| LaraMaya a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un MacBook pro 15, si vreau sa stiu care sunt avantajele si dezavantajele la el.
Am vazut ca USB-ul e mai rotund, si nu as putea sa pun orice cablu, nu? De exemplu : eu am Huawei, cu cablu de la el, nu as putea sa ma conectez la laptop, nu?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
suntserios
| suntserios a răspuns:

Usb e standard.

Marele dezavantaj la MacBook e pretul. Din banii aia ti ai putea cumpara 2 latopuri cu specificatii cam la fel de bune.

Sistemul de operare e iar un dezavanaj daca nu stii sa il folosesti si necesita o perioada de invatare.