| Metin2Roo a întrebat:

Am vazut un laptop in altex (pe internet) iar in magazin nu il are in judetul meu... Trebuie sa dau comanda pentru al aduce in judet sau imi iau gandul de la el?

Răspuns Câştigător
| Clantza a răspuns:

Il poti comanda online si iti vine acasa sau poti vorbi cu baietii din magazin sa-l aduca si acolo.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca l ai gasit pe site il poti comanda online

| dannyel86 a răspuns:

Cumparaturile online pot fi onorate din orice judet, nu doar din cel in care locuiesti. Daca laptopul e pe stoc online, el va fi adus din locul in care se afla (Bucuresti, Iasi, Timisoara etc), atat timp cat faci comanda online si ti se confirma ca a fost inregistrata.

| BogdanDediu a răspuns:

Trebuie sa dai comanda!

| coolboy22 a răspuns:

Efectuezi comanda online si a doua zi vine curierul cu el, platesti la curier iti iei laptopul.