| Wozzi a întrebat:

as dori sa achizitionez un PaySafe dar nu stiu cateva lucruri.Trebuie sa am neaparat cont pe site la ei ca sa pot plati? Cum platesc dupa ce am achizitionat unul? Daca trebuie sa imi fac cont neaparat de ce trebuie sa imi dau numarul de telefon, localitatea si locatia?

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Poti sa platesti si fara cont, trebuie doar codul de pe el (dar cred ca depinde si unde) si cat despre datele pe care le dai cand faci contul, nu stiu care ti-e problema, doar nu-ti fura nimeni nimic.