| byaanca a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon nou, ce parere aveti de Samsung Galaxy Y ( http://www.google.ro/......tp?/search ) Eu am abonament la Orange, pot sa iau telefonul de la Vodafone si sa-mi fac abonament la orange? Si mai am o intrebare, cat costa acest telefon?

2 răspunsuri:
| yonylov a răspuns:

Fi atenta. daca esti la scoala iti recomand un telefon cu care poti doar sa suni. pentru ca daca ti-l fura cineva o sa plangi dupa el o saptamana. chiar mai mult.chiar daca parinti tai ai mai multi bani telefonul costa mult... poti sa il iei daca vrei de la Vodafone si sa ii pui cartela de Orange.si esti si pe oringi lol.

| Ognean_Roxana_1998 a răspuns:

Buna. Eu am Samsung Galaxy Y e foarte bun! Adica parerea mea! Nu stiu sa iti zic cat costa sad Eu l-am primit! In jur de 800 de lei fara abonament! Sper ca ti-am fost de ajutorhappy