| Marian2314 a întrebat:

as dori sa-mi recomandati un telefon de un buget de 1000 lei as dori sa aiba o camera foto buna de la 13MP in sus

7 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Huawei p10 lite

| MihaiNicu23 a răspuns:

Samsung J5/ 2017, Galaxy A3, Telefon mobil Samsung Galaxy Xcover 4, Telefon mobil Xiaomi Redmi 4X 32GB, Telefon mobil HTC Desire 10 Lifestyle, Telefon mobil Motorola Moto Z 32GB, Dual SIM, Telefon mobil Huawei P8 Lite.

| Kikoo a răspuns:

Samsung J5, Sony Xperia XA1, Huawei P10 Lite

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Huawei p9 lite sau Asus zenfone 2 laser sau zenfone max. O sa fii super multumit de cum va scoate pozele

| XYZ02 a răspuns (pentru Smecher_Nuti_1999):

Am Zenfone 2 Laser si am butonat un Zenfone 3 Max, pot spune ca este batut si de j3 2016...
Zenfone 2 Laser il am cam de 2 ani(aproape), si nu prea am avut probleme cu el, desi acum mai recent nu prea mai merge touch-ul(probabil de la loviturile fizice pe care le-a primit), dar camera nu lasa de dorit rau.

| WinterShoyo a răspuns:

Iti recomand un J-urile de la Samsung. Sunt foate calitative, in special J7 (varianta 2o16, are si ecran foarte bun). Iti mai pot recomanda cu caldura un telefon Huawei, cum ar fi P9 lite (2o17)

| aXy99 a răspuns:

Conteaza senzorul nu megapixelii (la camera).