| Selaru_Rarees_1996 a întrebat:

As vrea sa cumpar un Samsung galaxy s5 in rate de la flanco si imi trbuie un card de cumparaturi... Cum fac unul? Ma rog, parintii mei nu eu.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa iei in rate ai nevoie de un card de credit pe care il poti face la banca agreata de magazin cu conditia sa ai un venit stabil si legal

2 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Nu ar avea rost sa faci rata, deoarece atat de mult se ieftinesc telefoanele. Mai bine strangi bani, ca alocatia de luna viitoare este 84 de lei, si ti -l iei.

| Aylee a răspuns:

E neaparat de la Flanco? La Altex nu ai nevoie de card... ca recomandare ar fi sa il cumperi cu banii in mana sa iesi mai ieftin la bani, niciodata nu sunt bune ratele indiferent de produs ajungi in final cu mult mai mult de cat costa telefonul. Daca totusi faci rate citeste cu atentie actele sa nu ai surprize dupa.