| badboy116 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un ceas de mana Francis Delon. Imi spuneti va rog daca stie cineva ceva de aceasta firma gen daca e buna sau nu. ceasul ce vreau sa mi-l cumpar e destul de scump si nu as vrea sa aflu dupa ce il cumpar ca nu e de calitate.

1 răspuns:
| supermamici a răspuns:

Nu am auzit de aceasta marca... iti recomand insa sa vezi ceasurile de aici: http://bit.ly/13GtiI9 ai transport gratuit iar daca nu ti se potriveste primesti banii inapoi, este un site totusi de referinta.