| Problemaaa a întrebat:

as vrea smi cumpar o pereche de bascheti pentru skateboard de unde imi pot cumpara in constanta? la city parca n-am gasit am gasit la adidas cu star wars crying fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Intr-adevar se poarta cei butucanosi.cum au spus si ceilalti. dar si converse si butucanosi gasesti in carrefour la sport & fasiion si supersport. bafta!

4 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

Hmm, faceam si eu skateboard, am facut 2 ani. Eu chiar n-am purtat bascheti, am purtat tenisi si a fost foarte confortabil. Daca tu vrei bascheti, nu stiu. Dar eu te-as sfatui sa-ti iei niste perechii de tenisi ( daca vrei buni, buni, ia-ti Converse )

| gaby98g a răspuns:

Iilusion :X esti prost (Scuze) nu se poarta la skate bascheti! se poarta sioes in caz ca ati auzit de globe enties...dar in niciun caz converse nu sunt de skate ci de mers pe strada;)daca vreisa iti iei si dispui de ceva mai multi bani intra pe www.bmxmagazin.ro sau www.olliegangsiop.ro

| Problemaaa explică:

Am vacut 1 an cu adidasi si tenesi dar am vrut sa vad cum e cu bascheti mai astept raspunsuri daca e o sa-ti dau tie funda

| Problemaaa explică:

Avea mama o pereche de tenisi negri all stars si mi da mie