| Desh a întrebat:

Salut TPU! Cât costă transportul pe Amazon?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, transportul este inclus in pretul produsului, doar in situatii speciale este mentionat alaturi de pretul produsului, in dolari evident.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti scrie in functie de produsul pe care il alegi si modalitatea de livrare.

| MJo a răspuns:

Salut!
Eu mi-aș face griji mai mult de prețul transportului până acolo laughing
Acolo sunt dezvoltării locali și cred că prețurile diferă în funcție de client. Vacanță plăcută în Amazon