| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse cosmetice care nu se gasesc in Romania doriti sa le achizionati din strainatate?

Va intreb, deoarece vreau sa iau cate ceva din Germania si nu mai stiu ce produse exista in prin Romania, pentru a le face cadouri celor dragi (nu mai sunt in tema cu noutatile din tara).
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Celor dragi nu au nevoie de bani, daca nu esti in tema, incearca sa nu-ti irosesti timpul tau si de a umple degeaba niste spatii goale...winking
Nu-mi finantez tara laughing...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MihaelaDart):

Inseamnă ca ai rude bogate, nu sărăcii si păduchi care nu au după ce bea apă, asa cum sunt majoritatea românilor care abia o duc de la un salariu/pensie la alta, tot cu datorii si bolnavi.

| MihaelaDart a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu0s bogate, dar nici sarace, desi asta nu are nici o treaba. Daca nu-ti convine intrebarea, nu te ma baga daca nu esti in tema. Spune-le parlamentarilor problema care te supara, nu mie!

| MihaelaDart a răspuns:

Treci la munca oriunde in Europa si iti vei permite ceea ce-ti doresti. Nu tin cont de firme asa cum romanul pune accent (sa nu crezi ca ii bag pe toti in aceeasi galeata, cativa sa spunem).
Anii si vechimea de cand am parasit Romania, nu mai conteaza cu intrebarea mea pusa!winking

| MihaelaDart a răspuns:

Nu, nu vorbesc cu accent, din pacate. Daca esti atat de obraznic, abtine-te; a comentarii!