| Marita_Cristi_1997 a întrebat:

Cine stie cat costa inlocuirea unei cartele Orange normala cu o cartela Orange microsim sa imi zica! DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te cost nimic, daca nu ai mai facut operatiunea asta recent

2 răspunsuri:
| Androphyla a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cartela microsim ti-o poti face chiar tu acasa. Printezi poza din link-ul de mai sus, lipesti cartela ta macrosim cu niste scotch exact pe locul respectiv, apoi tai cu cutter-ul urmand liniile din imagine. Spor! :)

| lanaaaaa a răspuns:

Eu anul trecut mi-am facut din sim normal micro-sim si m-a costat 38 de lei ca mi-a copiat toate contactele, insa azi mi-am facut din micro-sim nano-sim la fel mi-a copiat cotactele si nu am platit nimic.