| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca stiti cu totii de magazinul "eMAG" si de concursul pe care acesta organizeaza.Acolo scrie ca trebuie sa te abonezi la newsletter inainte de data X, ....Eu sunt client eMAG, am cumparat produse de la acest magazin si as vrea sa stiu daca cei ca mine sunt inscrisi la fiecare extragere. Funda pentru cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| FărăFiltru a răspuns:

Mai multe şanse ai să iei la lotto decât să căştigi la eMag.

| Alex2500 a răspuns:

Atata timp cat primesti newsletter de la ei pe email, atunci, da...esti inscris la concurs.

Cel putin asa zic ei...Insa nu stiu cat de adevarat este concursul acesta pentru ca multi se plang ca sunt abonati la newsletter, insa nu au un nr de participare la concurs, nr de trebuia sa il primesti intr-un email in momentul abonarii.

Stiu ca intrebase cineva pe site-ul lor, insa s-au facut ca ploua...