| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati comandat vreodata de pe Newegg, in cat timp a ajuns coletul?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

"2 Iulie 2018
Salut, TPU! Ati comandat vreodata de pe Newegg? Daca da, cam cat dureaza livrarea?"
Daca nu ti se raspunde, nu inseamna ca trebuie sa repostezi intrebarea.

| SilviaDulcik a răspuns:

Nu are sens să comanzi din SUA. Te ajunge la fel sau chiar mai mult la bani decât dacă ai cumpăra din țară.
Va trebui să vânezi prețurile la noi.

Dar ce vrei să cumperi?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Te-ai gandit ca poate e vorba de un produs ce nu este comercializat pe piata romaneasca?

| SilviaDulcik a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Bine înțeles. Dar despre ce produs este vorba?