| Mwha a întrebat:

Funda primului raspuns corect. Multumesc Anticipat. Credeti ca este sigur sa comand de pe Emag cartea,, Watership Down " - Richard Adams. ( anuntul http://www.emag.ro/......EKH1W0BBM/ ) Se mai aplica reducerea? Si transportul este intr-adevar gratuita? Este de incredere site-ul Emag?

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Eu comand de mult timp la'' eMAG'', si nu am avut probleme, trebuie sa-ti descizi un cont la ei si sa urmezi titi pasii pentru a comanda.La sfarsit o sa-ti apara costul total cu transpot cu tot si daca-ti convine acela va fi pretul total ce-l vei plati la primirea coletului.Respecte

| Mwha explică (pentru LIN2010):

Multumesc. Si daca scrie transport gratuit, chiar este gratuit sau e doar o pacaleala? Caci am patit asta cand am comandat dupa elefant, si nu as vrea sa se mai repete.

| LIN2010 a răspuns (pentru Mwha):

Nu poti pati nimic, daca nu esti de acord cu pretul ce ti-l cere curierul poti sa refuzi primirea specificand ca transportul trebuie sa fie gratuit.Succes

| Mwha explică (pentru LIN2010):

Multumesc.

| LIN2010 a răspuns (pentru Mwha):

Pentru putin, aceasta masura este valabila pentru orice comanda pentru a preveni "pacalelile". Respecte

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Transportul nu este gratuit intrucat nu este peste 90 de lei. Este oferta de transport gratuit aici: http://bit.ly/15LavKN

| Mwha explică (pentru supermamici):

Salut, supermamici! Deci sa inteleg ca daca comand de pe Libs.ro, mi se ofera transport gratuit, nu?