| LaurAndreii a întrebat:

Salut TPU, in ce magazine, se cumpara pop cola ca nu gasesc la auchan si comand https://specialdrinks.ro/ cate 3 cantitati = 6 sticle? Ca am vazut ca Abi Talent face reclama si imi place gustul cand ma obisnuiesc si iti da nu stiu o depedenta fantastica.

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am cumparat o data de la Lidl dar nu mai cumpar. Este o porcarie.

| Mirel4412 a răspuns:

O gasesti la orice supermarket : penny, lidl, carrefour... Si la magazin din coltul strazii o gasesc

| badpanda a răspuns:

O doza de 330 ml de porcarie pop cola contine 28g de zahar adica necesarul unui adult pentru o saptamana.
Cocalarul de Abi face bani din sanatatea voastra.

| Anonimulnegru a răspuns:

Este POP COLA la Kaufland, acolo am văzut cred ca este și la Profi sau Penny

| LaurAndreii explică (pentru Anonimulnegru):

In auchan nu? ms de informatie ca platesc 20 lei transportul si nu imi convine. am cumparat de 3 ori cate 3 cutii = 6 sticle.

| Anonimulnegru a răspuns (pentru LaurAndreii):

Nu mai lua online. Mergi la Kaufland, acolo am văzut

| Anonimulnegru a răspuns (pentru LaurAndreii):

La auchan nu am fost sa vad.

| LaurAndreii explică (pentru Anonimulnegru):

Stii daca pop cola contine droguri? ca nu stiu frate ca in 3-4 zile se termina baxurile.

| Anonimulnegru a răspuns (pentru LaurAndreii):

Eu am băut o doza și nu este asa wow. Nu mi-a dat dependenta

| CosmaD a răspuns (pentru LaurAndreii):

Mai mult m-am obișnuit să beau câte o doză în fiecare zi, nu are un gust uau și nici nu știu cât de bună este pentru organism, adică și asta conține niste coloranți din câte am văzut si alte minuni happy

| Mirel4412 a răspuns (pentru LaurAndreii):

Se termina pentru ca ai vazut ca oamenii populari beau, adica sunt platiti sa bea, si ti-au indus ideea asta ca e foarte buna in subconstient, e buna, si cola e bun, si as bea 10 doze odata, doar ca nu face absolut nimic bine, asa ca ma limitez la apa si sucuri facute in casa

| PinguIstHEBest a răspuns:

Kaufland