| fantomel_1972 a întrebat:

in septembrie voi pleca in Anglia si am o nelamurire, doresc sa imi cumpar laptop, bugetul este de 30-32 de milioane. De unde este cel mai ieftin sa imi cumpar laptop din Romania sau din Anglia? Va multumesc pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Www.cel.ro
aici ai laptopuri si fel de fel de electrocasnice
sietul este super si daca comanzi un/ sau mai multe produse cu valoarea totala de peste 1.000 lei, transportul este gratuit
da-mi add la messenger ciprian97pop si daca vrei te ajut in privinta laptopului( bugetul tau, ce vrei de la laptop, etc;) )
Funda?:D

| xt9000 a răspuns:

Nu stiu preturile din anglia dar sunt sigur ca acolo sunt mai ieftine

| Ovy11 a răspuns:

Pai, de obicei preturile sunt mai mici in Anglia, dar si anumite magazine din Romania au cateodata promotii la laptop-uri care sunt cat de cat bunicele.