| Zuupass a întrebat:

Intrebarea este urmatoarea: care este cel mai creativ mod de a cheltui 50 de ron? Va rog fara haine, si lucruri de acest gen, ceva creativ big grin

Răspuns Câştigător
| eluveitie13 a răspuns:

-băutură și femei- laughing) de ce nu mai bine economisești banii si aduni tot mai multi si o sa-ti poti cumpara ceva mai interesant. E bine sa fii "economist" cu banii tăi.

14 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Bautura tata! Baga bautura! laughing

| Zuupass explică (pentru eluveitie13):

Acesti 50 de ron sunt doar 'ramasitile' baniilor stransi de mine pentru telefon, deci nu as vrea sa ii economisesc, as vrea sa ii cheltuiesc pe ceva interesant, ca un subscription box

Bula
| Bula a răspuns:

Din 50 roni poti urca pe un tren regio, bilet dus-intors, faci un traseu de cateva sute de kilometrii, te poti da jos unde vrei si sa admiri peisajul...
Poate fi o amintire de neuitat!

| JustaLittle a răspuns:

Pai intra pe aliexpres. Acolo gasesti o multime de lucruri cool la chiar mai putin de 5 dolari si cu8 transport gratuit

| eluveitie13 a răspuns:

I-ati ce-ti doreste inimioara laughing nu asculta părerile altora

| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa-ti iei niste accesorii pentru telefonul pe care ti l-ai cumparat. O husa de exemplu, o sa-mi multumesti mai tarziu. Sau daca nu, ideea lui Bula e excelenta.

| Zuupass explică (pentru Clorox):

Aveam 100 ron inainte daca intelegi laughing

| CorinaEna a răspuns:

Cumpara-ti o funie...si du-te sa te.

| LoveSleep a răspuns:

Cumpara niște dulciuri și lasă-le la ușa unui orfelinat după ce ai sunat la ușă.

| darrio2007 a răspuns:

Ăstia abia-ti ajung sa scoti prietena in oras. Doar de doua pizza mai marisoare si doua sucuri.

| Zuupass explică (pentru darrio2007):

Nu am precizat ca vreau sa scot pe cineva in oras dar ma rog

| darrio2007 a răspuns (pentru Zuupass):

Decat raspunsul celei cu funia e bun si ăsta.

| Clorox a răspuns (pentru Zuupass):

Asa te vreau frate!

| FaraNume1245 a răspuns:

As lua de băut.