| JamesWatson a întrebat:

la magazinul Cărturești poti plăti cu cardul de bonuri de masă? Am văzut că ei au și pliculețe de ceai și buătele ciocolată, daca aș lua o carte și un plic de ceai aș putea să plătesc?
Am cumparat din Auchan o carte și niște suc și am putut să plătesc.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Poti sa le trimiti un e-mail pe site-ul lor sau la magazin sa ii intrebi daca merge sa faci plata. Unele bonuri de masa merge sa platesti cat si la magazinul de cartier cu acestea.

| WhiteLife a răspuns:

Mă îndoiesc. Auchan e supermarket.

| JamesWatson explică:

*bucățele, scuze e de la tastatură