| erabianleonard a întrebat:

M-ar interesa http://www.be-loud.ro/produse/Subwoofere-auto/JBL/CS/CS- 1214/ 2 din astea si sa le inchid eu ermetic.
Bun, imi trebuie un amplificator pentru ele. Mentionez pentru masina vreau.
Ford Focus Combi 2009 sistemul audio din el original e RockFord Fosgate. am dat full bass, loudness, treble etc si dupa mine doar boxele alea au 250-300 w. E un sistem ff puternic. Se merita sa pun si astea? Vreau raspuns de la cineva care se pricepe in domeniul AUDIO. Multumesc!

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Pentru difuzoarele alea, ai nevoie de o incinta bass reflex, nu sealed...