| oBanană a întrebat:

Magazinele din Iulius Mall sunt deschise si duminica? Cam intre care ore daca da?

4 răspunsuri:
| VuLpiiii a răspuns:

Da,pana la 8-9

| distinct a răspuns:

Sunt deschise dupa programull mallului intre 10 si 22, in fiecare zi! cinematograful e deschis mai mult timp

| crooxel a răspuns:

Da, sunt. nu ar fi mai usor sa intri pe site-ul iulius mall?

| Simina1619 a răspuns:

Eu asa cred, dar nu mult (stiu ca de obicei au pana la ora 8 sau mai mult... duminica nu stiu pana la cat ii).
Din cate am gasit eu pe site-ul lor este deschis pana la ora 22, dar si auchanu duminica se inchide la 22, deci cred ca magazinele se inchid pe la 6-7. Intra pe site-ul mall-ului pe google si iti va da sa spui in ce oras stai (in ce oras e mall-ul). eu am cautat la ala din Timisoara deoarece stau in Lugoj.

Shopping placut!