| disney a întrebat:

Mai am putin si mi se termina abonamentul la telefon pe 2 ani! Si as vrea sa imi cumpar cu Samsung Galaxy s 3 mini imi puteti spune cam cat as plati pe luna cu minute cu tot big grin?
Dau funda

2 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

La Orange amvazut mai multe oferte, cred ca poti sa.l iei cu 50 de euro si platesti 100 si cv pe luna si tot asa intra pe site.ul orange.lui

| disney explică:

Ce telefon imi recomandati atunci dar sa merite cu android la un pret buna sa nu fie LG