| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

mai nou am vazut asta pe facebook http://dreamhack.ro/2014/stiri/cupa-liceelor-dreamhack-b ucuresti/ si vreau si eu sa inscriu dar vazand ce pret are biletul mi-am zis ca mai bine fac cosplay si as vrea sa fac Blood Moon Akali cosplay :3 dar faza e ca eu as vrea sa iau costumul in loc sa-l fac pentru ca eu nu prea ma pricep sa fac haine asa daca cineva mi-ar putea zice de unde pot sa fac rost daca stie pe cineva priceput sa faca haine sau macar sa-mi lasati ca raspuns un link de unde pot lua sau asa ceva v-as fi recunoscatoare ^_^ dau funda;)

1 răspuns:
| kioko a răspuns:

Cum adica vazind ce pret are biletul mai bine fac cosplay? Nu platesti intrarea deaca faci cosplay?