| Anonimaaaxgar a întrebat:

Facem secret santa la școală și eu am tras-o pe diriga. Ce cadou să-i cumpăr?

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa nu dai greș cu asta și sa iei ceva care sa nu ii placa îți recomand sa cumperi un Cos din acela mare care se găsește in hipermarket-uri, cu multe produse alimentare sau un Cos cu o cana sau ceva cu motive de sărbători.
Parfum nu pentru ca nu toți suporta aceleași mirosuri, îmbrăcăminte nu pentru ca nu ii cunosti stilul, dacă ii iei ustensile de Bucătărie s-ar putea sa se simtă jignita, deci un Cos din acela ar fi cel mai potrivit, e și destul de voluminos si nu e scump.

| OldSoul a răspuns:

Un stilou si o ciocolata, ceva de genul

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Un bici.

| ywar a răspuns:

Dupa ultimele evenimente sa eviti sa-i cumperi vibrator, ca-ti scade nota la purtare. Cati ani are?

| HadesSs a răspuns:

Un dildo ar merge sau niste catuse cu puf, e la varsta care are nevoie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un penis

| ibaal a răspuns:

Aveti si un buget?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Un obiect util în bucătărie.

| Mynameis93 a răspuns:

O carte,o broşă,un buchet de trandafiri,o brățară mai finuță dau un colier, un parfum(dacă ştii cam ce parfumuri îi plac, mai tari, mai finuțe, cred că ultima variantă dacă zici că are 44 de ani), poate o ciocolată.Ai multe variante. Fundă?

| AlMaDi a răspuns:

O carte buna, un set de cani dragut, o brosa mai eleganta, o esarfa mai de calitate si mai groasa ca este iarna afara, flori in ghiveci, manusi...un parfun, sunt unele la reducere prin avon, oriflame.