| AndreiSaigo a întrebat:

Salut TpU.Nu stiti de unde imi pot cumpara niste lentile de contact Sharingan din Cluj-Napoca si sa nu fie prea scumpe?

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Din Rusia am comandat 2-3 ani in urma. Pretul 750 rub + 50 rub (transportul). Echivalent la ~110 RON.

poftim fotografia facuta cu ele:

http://vk(.)com/albums175920518? z=photo175920518_298385939%2Fphotos175920518

Sterge () dintre punct la inceput. Cu timpul te obisnuiesti cu ele, prima data simti ca parca ai praf pe ochi, si de aceea te face sa clipesti repede.

Se poarta pentru un an (maximum). Sau de pe ebay se poate de cumparat, dar la pret mai ridicat.

In cluj-napoca n-am auzit ca se vind pe undeva. Trebuie sa fie un magazin special de lentile.